Drošība muzejā

Tiekamies tagad muzejā!Saistībā ar aktuālajām prasībām Covid-19 izplatības ierobežošanai, aicinām būt atbildīgiem un ievērot piesardzības pasākumus, lai Jūsu muzeja apmeklējums būtu pilnībā drošs.

Viesītes muzejs “Sēlija” pieņem individuālus apmeklētājus vai vienas mājsaimniecības locekļus. Visiem apmeklētājiem obligāti jālieto sejas aizsargmaska.

Grupu ekskursijas tiek apkalpotas pēc iepriekšēja pieraksta, ja visi dalībnieki var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu. 

Personas, kuras neievēro epidemioloģiskās drošības prasības, muzejā netiek apkalpotas!

  • Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzeja darbiniekiem ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm aizliegt ieiet muzejā un lūgt atstāt telpas.
  • Lūdzam ievērot 2 metru distanci no muzeja darbiniekiem, kā arī ar sapratni uzklausīt muzeju darbinieku norādījumus.
Biežāk uzdotie jautājumi

Drošība muzejā Covid-19 pandēmijas laikāVai muzejam ir mainīts darba laiks?
Nē! Gan Paula Stradiņa skola, gan Mazā Bānīša parks ir atvērts muzeju ierastajā darba laikā no otrdienas līdz sestdienai no 10.00 līdz 17.00.

Vai muzeja apmeklējums ir iepriekš jāpiesaka?
Nē! Muzeja apmeklējums ir jāpiesaka tikai tūristu grupām ar gidu.

Vai šobrīd tiek apkalpotas grupu ekskursijas?
Jā! Ja visi grupas dalībnieki var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, tad muzejā iespējamas arī grupu ekskursijas ar neierobežotu apmeklētāju skaitu. Nepieciešams iepriekš pieteikties.

Vai muzejā notiek muzejpedagoģiskās un svinību programmas?
Nē! Šobrīd visu muzeja programmu norise ir pārtraukta.

Vai iespējams doties braucienā ar elektrobānīti?
Jā! Tikai nepieciešams iepriekš pieteikties.

 

Jaunāko informāciju par izmaiņām un drošības nosacījumiem varat uzzināt Covid-19 oficiālajā  valsts mājaslapā. Lai drošs muzeja apmeklējums!

Par citiem aktuālajiem muzeja  jaunumiem sazinieties ar muzeja darbiniekiem!