Mēneša priekšmets – Ligitas Caunes glezna “Viesītes mazās ieliņas” (5, 2020)

Šīs maija nedēļas nogalē skaistu dzimšanas dienu svinēs viesītiete, sēliete, māksliniece, interjeriste Ligita Caune (dz. Vecumniece). Jau vairāku gadu garumā māksliniece kopā ar biedrību “Sēlijas palete” organizē mākslas plenērus Sēlijā un vairāki no tiem notikuši tieši Viesītē. Turpināt lasīt “Mēneša priekšmets – Ligitas Caunes glezna “Viesītes mazās ieliņas” (5, 2020)”

No 26 maija Viesītes muzejs “Sēlija” atkal atvērts apmeklētājiem

Muzejs atkal atvērts apmkeklētājiem

Esam priecīgi paziņot, ka no 26. maija durvis saviem apmeklētājiem atkal ver Viesītes Tūrisma informācijas punkts, Viesītes amatniecības centrs, kā arī Viesītes muzeja “Sēlija” nodaļas – Paula Stradiņa skola un Mazā Bānīša parks. Jūs ciemos gaidīsim ierastajā muzeja draba laikā no otrdienas līdz sestdienai (10.00-17.00). Turpināt lasīt “No 26 maija Viesītes muzejs “Sēlija” atkal atvērts apmeklētājiem”