29. zinātniskā konference “Buclera lasījumi”

Konference Buclera lasījumi

Fotogrāfijas 180. gadadienas fonā Viesītē notiks kārtējie “Buclera lasījumi”. Kā ierasts, konferencē savus pētījumus un atklājumus prezentēs pētnieki no Madonas, Valmieras, Cēsīm, Rīgas un Preiļiem. Šogad vēsturisko tēmu saturs tiks paplašināts arī ar citām aizraujošām, fotogrāfijas lauku paplašinošām tēmām. Konference notiks 2019. gada 14. decmbrī Viesītes Kultūras pilī no plkst 11.00. Turpināt lasīt “29. zinātniskā konference “Buclera lasījumi””

Aicinām uz izstādi-pārdošanu “Paldies saku māmiņai”

No 19. novembra līdz 20. decembrim Paula Stradiņa skolā (Viesītes muzeja “Sēlija” nodaļa) skatāma rokdarbu izstāde, kurā eksponēti biedrības “Zīle” un viņu ģimeņu skaistie darbi. Priecē krāsu daudzveidība un raksti cimdos, zeķēs, segās un sedziņās, galdautos un citos darbos dažādās tehnikās – adījumos, tamborējumos un izšuvumos. Tie ir rūpīgi un precīzi darbi. Rokdarbos ir plaša krāsu pasaule, smeļoties iedvesmu no dabas, no apkārt redzētā un sevī atrastā. Darbi apliecina cilvēka dzīves emociju daudzveidību. Turpināt lasīt “Aicinām uz izstādi-pārdošanu “Paldies saku māmiņai””

Mēneša priekšmets – Lāčplēša Kara ordeņa 3. šķiras diploms (11, 2019)

Novembra mēneša priekšmeta godā  Lāčplēša Kara ordeņa 3. šķiras diploms, kas piešķirts Eķengrāves pagastā dzimušajam Albertam Abiļevičam. Dienējis 3. Jelgavas kājnieku pulka rindās.  Dzīvojis Viesītes pagasta „Mežārēs” un vēlāk Viesītes pagasta „Priekšārēs”. Turpināt lasīt “Mēneša priekšmets – Lāčplēša Kara ordeņa 3. šķiras diploms (11, 2019)”