Zemes Stunda Viesītē

Zemes stunda 2019

Jau divpadsmito reizi cauri laika joslām visā pasaulē svinēs Zemes stundu2019. gada 30. martā laikā no 20.30–21.30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība vai organizācija – ikviens ir aicināts izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Ko darīt Viesītē, kad gaisma izslēgta?

Viesītes novada Jauniešu Dome un muzejs “Sēlija” aicina no plkst. 18.00 laiku pavadīt patīkami un aktīvi draugu vai ģimenes kompānijā un apmeklēt dažādas Zemes Stundas aktivitātes.

Turpināt lasīt “Zemes Stunda Viesītē”

Aizkraukles “Uzņēmēju dienās 2019” piedalās arī Viesītes novads

Aizkraukles uzņēmēju dienas 2019

Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” ir lielākais uzņēmējdarbības pasākums Vidusdaugavas reģionā. Tā galvenais notikums izstāde–gadatirgus norisināsies 16. martā Aizkraukles sporta centrā. Viesītes novadu pārstāvēs gan ražotāji, gan Tūrisma informācijas punkts, kas atrodas muzejā “Sēlija”. Turpināt lasīt “Aizkraukles “Uzņēmēju dienās 2019” piedalās arī Viesītes novads”