Viesītes novads pārstāvēts IV Latvijas tūrisma informācijas tirgū

9. septembrī Pļaviņās norisinājās IV Latvijas tūrisma informācijas tirgus. Tajā piedalījās Latvijas pilsētu un novadu tūrisma informācijas centri, dažādu dabas un tūrisma objektu un organizāciju pārstāvji, kā arī amatnieki un mājražotāji. Viesītes novadu pārstāvēja Viesītes TIP speciāliste Ligita Levinska-Drozdova, kā arī mājražotāji un uzņēmēji – plūškoka ziedu un ogu sīrupu piedāvāja Gita Kļaviņa, rožu stādus piedāvāja un par rožu audzēšanu stāstīja Ilze un Pēteris Līči (stādaudzētava SIA “Ārītes”), savukārt par jaunākajām rotaslietu tendencēm un pērļošanu iepazīstināja rokdarbniece Elvīra Murāne no rokdarbu un māksla pulciņa “Savam priekam”. Apmeklētājiem tika stāstīts par tūrisma iespējām Viesītes novadā, piedāvāti bukleti, kā arī ikviens interesents varēja piedalīties viktorīnā par novadu.

Pasākumā uzstājās neparastais duets no Ogres “Santehniķi” un izglītojoši izklaidējošais ZINOO centrs ar eksperimentu šovu. Tika piedāvāti arī braucieni pa Daugavu ar kuģīti Vīgante, izbraucieni ar retrovāģīšiem bērniem, izjāde ar poniju Leksus. Pasākumā koncertēja JDK “Daugaviņa”, kapela “Klintaine”, leģendārie Pļaviņu muzikanti, saksofonists Jānis Briška.

Pasākuma noslēgumā notika izloze, kurā aktīvākie tūrisma informācijas tirgus apmeklētāji ieguva dažādas, vērtīgas un arī neparastas balvas, ko bija sarūpējuši tirgū pārstāvētie novadi. Izloze noteica, ka nākamo tūrisma informācijas tirgu organizēs Preiļu un Riebiņu novada Tūrisma informācijas centrs.

Paldies visiem dalībniekiem, kuri piedalījās un godam pārstāvēja novada uzņēmējdarbību un tūrismu! Paldies šoferim Zigmundam Avenam! Paldies arī Pļaviņu novadam, jo pasākums bija noorganizēts augstā līmenī ar plašu kultūras programmu!

Izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem speciāliste Ligita Levinska-Drozdova

Foto: Ligita Levinska-Drozdova, Pļaviņu novada pašvaldības arhīvs