Aicinām iesaistīties muzeja aktivitātēs!

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā 4. maijā Viesītes muzejs „Sēlija” aicina apmeklēt izstādi “Tā baltā gaisma, kas nedziest mūžam”, ko atklāsim Paula Stradiņa skolas kamīnzālē (muzeja nodaļā Peldu ielā 2) pulksten 10.00.

4. maijā 10.30 notiks Simtgades pīlādžu alejas atklāšana muzeja dārzā.

Izstāde stāsta par pagājušā gadsimta otro pusi Viesītē un tās apkārtnē. Tajā skatāmi priekšmeti un fotogrāfijas no muzeja krājuma. Izstāde veltīta Viesītes pilsētas jubilejai un Latvijas simtgadei. Aicinām ikvienu iesaistīties tās veidošanā un piedāvāt eksponātus par savu bijušo vai esošo darbavietu, tā papildinot izstādes priekšmetu klāstu!

Svētkos īpaši ielūdzam visus pīlādžu alejas stādītājus!

l līdz 26. aprīlim ikvienam ir iespēja iestādīt savu pīlādzi, ņemot līdzi stādu un iepriekš zvanot pa tālruni 29116334.  Vietu skaits ir ierobežots!

Mazā Bānīša parka Sēlijas mājā (A. Brodeles ielā 7) līdz 5. maijam skatāma izstāde „Piederības zīmes tekstilijās”. Rokdarbu cienītāji un vērtētāji var aplūkot dvieļus un citas tekstilijas, kas rotātas izšūtām monogrammām. Izstāde skatāma muzeja darba laikā.

Iesaisties muzeja un sava novada sabiedriskajā dzīvē!