Viesītes novads tiks pārstāvēts 25. starptautiskajā Baltijas tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2018”

No 2. līdz 4. februārim Ķīpsalā notiks 25. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2018”, kur labākos tūrisma un atpūtas piedāvājumus pasaules atklāšanai un Latvijas apceļošanai prezentēs vairāk nekā 850 uzņēmumu. Tradicionāli hallē “Apceļo Latviju!” varēs satikt arī aizrautīgus cilvēkus no visiem Latvijas reģioniem, kuri ar patiesu prieku informēs par sava reģiona tūrisma piedāvājumu. Pastaigu takas un skatu torņi, viesnīcas un viesu mājas, velo un laivošanas maršruti, vecpilsētas un parki, pilis un muižas, dabas parki un muzeji, kā arī jauni apskates objekti, aizraujoši aktīvās atpūtas piedāvājumi un vēl daudz, daudz kas cits. Katrs atradīs kādu jaunu galamērķi Latgalē, Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē. Turklāt “Balttour 2018” neiztikt arī bez amatnieku un mājražotāju tirdziņa, kā arī aizraujošas skatuves programmas trīs dienu garumā!

Viesītes novads jau vairākus gadus tiek pārstāvēts Zemgales stenda Sēlijas pudurī. Zemgales stenda moto – “Zemgali ir jāiepazīst, jāizgaršo, jāiemīl un jāsajūt!” Šī gada galvenā aktivitāte būs pastkartes izsūtīšana bez maksas, protams, Viesītes pastkarti un pastmarku rotās Mazā Bānīša fotogrāfija. Stendā būs arī divi ekrāni, kur visas dienas tiks rādīti video un fotogrāfijas par Zemgales tūrisma piedāvājumu. Katrs no novadiem ir padomājis gan par jaunākajiem iespieddarbiem, gan par vietējo amatnieku un ražotāju produkcijas popularizēšanu, kā arī par atraktīviem priekšnesumiem. Piedāvājums būs daudzveidīgs un katru dienu būs citas aktivitātes un degustācijas. Sēlijas pudurim ir izveidots jauna tūrisma karte un 2018. gada lielāko pasākumu grafiks.

Sēlijas pudurī pārstāvji no Viesītes iepazīstinās ar tūrisma objektiem un atpūtas iespējām Viesītes novadā un Sēlijā, palīdzēs saplānot maršrutus, kā arī pastāstīs par 2018. gada nozīmīgākajiem pasākumiem novadā, jo šis ir īpašs gads – Viesītes pilsēta svin 90 gadus. Apmeklētājiem tiks piedāvāts arī jaunais muzeja “Sēlija” buklets, ir izveidotas arī Viesītes TIP un muzeja “Sēlija” vizītkartes. Viesītes novadu informatīvajā stendā 3. februārī pārstāvēs muzeja „Sēlija” un z/s Vilciņi pārstāves. Abas dienas tiks piedāvāta jaunās kafejas “Viesīte” degustācija. Tāpat iespējams piedalīties mauču jeb pulsa sildītāju meistarklasēs, jo apmeklētājus gaidīs Elkšņu pagasta rokdarbu un mākslas pulciņa pieaugušajiem un bērniem “Savam priekam” rokdarbnieces.

Uz tikšanos izstādē “Balttour 2018”!

Izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem speciāliste Ligita Levinska-Drozdova