Piedalies Zemgales velo vasarā 2017!

Visas vasaras garumā, no 1. jūnija līdz 31. augustam, norisinās projekts/spēle “Zemgales velo vasara 2017”, kura laikā velobraucēji ir aicināti doties izbraucienos ar velosipēdiem un iepazīt 100 interesantas apskates vietas Zemgalē.

Veloorientēšanās spēle visas vasaras garumā norisinās Zemgalē ar mērķi apceļot un iepazīt Zemgali ar velosipēdiem. 100 spēlē ietvertie apskates objekti ir spēles kontrolpunkti, kur dalībniekiem jāveic foto atskaite un jāveic radoši un asprātīgi uzdevumi. Sacensības ir viena no Latvijas simtgades svinību aktivitātēm.

Lai piedalītos sacensībās, dalībniekiem vasaras garumā ir jānobrauc ar velosipēdu pēc iespējas vairāk kilometru pa Zemgali, fiksējot tos mobilās lietotnes “Endomondo” izaicinājumā “Zemgales velo vasara 2017” un jāpaviesojas kontrolpunktos, kur par uzdevumu izpildi dalībniekiem tiek piešķirti papildus spēles punkti. Par kontrolpunktu atrašanās vietām var uzzināt šeit: https://www.google.com/maps/d/edit…

“Zemgales velo vasara 2017” ietvaros norisināsies arī kopīgi velobraucieni. 1. jūnijā ar kopīgu velobraucienu no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa tika atklāta velo vasara, bet 17. jūnijā pulksten 11.00 norisināsies veloekskursija pa Jelgavas pilsētu un Ozolnieku novadu vasaras saulgriežu noskaņās. Vasaras vidū, 15. jūlijā, plānota velopastaiga pa Ziemassvētku kauju vietām Ložmetējkalna apkārtnē. Savukārt sacensību noslēgums paredzēts ar kopīgu tvīda (retro velo, tērpi utt) velopastaigu un orientēšanās sacensībām 2. septembrī, kad tiks apbalvoti sacensību uzvarētāji. Velobraucieni sāksies Jelgavā, sīkāku informāciju var atrast Zemgales velo vasaras facebook lapā.

Velo orientēšanās spēli “Zemgales velo vasara 2017” organizē Atbalsta fonds „Paralimpiešu cerība”, kas ieguva atbalstu no Jelgavas pilsētas, un sadarbojoties ar “Pepijas Velomāniju” un gidi Zani Gravu spēle tiek īstenota. Projekta/spēles balvu fondu veidot neatsacījās „Karameļu darbnīca”, „Ģimenes restorāns Hercogs”, „Kanclera nams”, „Dūmiņu vīna darītava”, Escape room „Savrupmāja Vistas kāja”. Kā arī atbalstu sniedz SIA „Reklāmu darbnīca PLUS” un „ACTIV SPORT”. Vairāk informācijas par sacensību norisi var uzzināt, rakstot uz e-pastu ekspedicija.info@inbox.lv.

Zane Grava
Pepijas velomānija
29733112