Dzelzceļnieku vēlās brokastis 29. janvārī!

IMG_20160129_13170529. janvārī dzelzceļnieki ciemojās savās otrās mājās – Mazā Bānīša kompleksā. Vēlo brokastu laikā pārspriedām šī gada plānus un sapņus, jo šogad Bānītim ir 100 gadu jubileja, ko visa gada garumā plānojam atzīmēt ar godu. Dzelzceļnieki un muzeja pārstāvji sveica Mirdzu dzimšanas dienā! Dzelzceļnieki šoreiz pastāstīja par sporta veidiem Mazā Bānīšu ziedu laikos, kā arī bufeti un kafejnīcām. Viņu atmiņas ir dzīvas, interesantas un saistošas; viņi stāsta un atceras katru detaļu, tāpēc arī šoreiz pateicāmies par viņu ieguldījumu Mazā Bānīša kompleksa izveidē, jo tieši viņi bija un ir tie, kuri arvien papildina muzeja ekspozīcijas un krājumu.

Tā kā šogad tikāmies pirmo reizi, tad katrs ierakstīja mazā vagoniņā vēlējumu sev, otram vai Mazajam Bānītim. Lūk, arī daži no vēlējumiem!

• Saules mūžu bānītim!
  • Labu veselību, izturību, saticību mums visiem!
  • Lai daudz mums sirsnīgu satikšanos!
  • Lai raiti ripo!
  • Skaisti ieripot simtgadē!
  • Lai veselība mums un mīļajam bānītim!
  • Lai dzīvo bānītis!
  • Mūžam mirdzēt bānītim savos 100 gadiņos!
  • Lai tevi, bānīt, atceras arī nākamās paaudzes – ilgi, ilgi!

Izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem speciāliste Ligita Levinska

Foto: Ligita Levinska